Ana Sayfa » Etkinliklerimiz » Öğretmenler Günü ve İcmal Gençliği

Öğretmenler Günü ve İcmal Gençliği

Öğretmenler Günü ve İcmal Gençliği

Sayın Prof. Dr. Haydar Baş, Yeni Mesaj Gazetesi tarafından Çorum'da düzenlenen "Milli Kahramanlarımızı Anma ve Ehl-i Beyt Programı"nda vatandaşlara hitap etti. Prof. Dr. Baş, Çorum Anitta Otel'de düzenlenen programdaki konuşmasına Öğretmenler Günü dolayısıyla başöğretmen Merhum Mustafa Kemal Atatürk'e rahmet niyaz etti ve tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü'nü tebrik etti.

   'Öğretmenlerin sıkıntılarını biz gidereceğiz'

Öğretmenlere bir teklifte bulunan Sayın Prof. Dr. Baş şunları söyledi: "Bakınız, bu adamlar yani mevcut iktidar sizin karnınızı doyurmaz. Bunlar bu işi bilmez. Ben ekonomi ilminin dünya çapında tek adamıyım. Dünya iktisat çevrelerinde beni dinleyenler bunu söylüyor. Benim dediğime inanan Rusya, bugün şaha kalktı. Geldiği noktayı görüyorsunuz: Putin dünya lideri oldu. Rusya kutup oldu. Rusya 2006'dan beri beni takip ediyor, benim dediklerimi yapıyor. Daha dün buraya gelmeden kendi danışmanlarını bana gönderdi. Vallahi de Trabzon'da iki gün iki gece çalıştık. Rusya'yı ayağa diken benim. Onun için Erdoğan, Sayın Putin'e gitmeden benden 'el alması' lazım. 12 Mayıs'ta Aksaray'da ona dedim ki, 'Sayın Başbakanım – aslında fena adam değil de, ona yol gösterenler çok kıvrak- gidişin hiç iyi değil. Senin sonun Osmanlı'ya oyun yapan Hüseyin bin Ali'nin sonu gibi olacak. Bana güvenip inanmadı. Şimdi Sayın Fethullah ile karşı karşıya geldiler. Baktı, Haydar Hoca'nın dedikleri doğru. Zannetti ki, ben Rusya'dan kuvvet alıyorum, Rusya benden kuvvet alıyor. Allah izniyle herkes bana muhtaç. Ben bu işi tek bilen adamım. Varsa birisi çıksın." Tarım kesimine de seslenen Prof. Dr. Baş, "Erdoğan da, Kılıçdaroğlu da, Bahçeli de icazet almak için ABD'ye gidiyor. Ben de Anadolu insanına gidiyorum. Ey halkım! Sizi kurtaracak olan bu fakirdir. Bunlar bu işi bilmez" dedi.

İcmal Gençlik Derneği Öğrencileri Ehl-i Beyt Üniversitesi Başöğretmeni Prof. Dr. Haydar BAŞ'ın Öğretmenler Günü'nü Kutladı.

İcmal Gençlik Derneği öğrencileri gecenin sonunda Ehl-i Beyt Üniversitesi Baş Öğretmeni Prof. Dr. Haydar BAŞ'a çiçek taktim ettiler.